Руді завжди в тренді, або Чому «вогняне» волосся – унікальне

Незважаючи на те, що останнім часом світом прокотилась така тенденція «рудості», «National Geographic» стверджує, що справжніх «сонячних людей» років через 100 може майже не залишитись. За їх словами генна мутація, що відповідає за такий колір волосся, поступово зникає з ДНК людини. Що ж такого особливого у рудому волоссі? Читаймо далі

Руде волосся цікаві факти Фото: cikavo-znaty.com

За дослідженням гамбурзького вченого Вернера Хамбермеля, кожна друга жінка хоч раз замислювалась над тим, щоб пофарбувати волосся в рудий колір, а кожна третя – зробила це. Трапляється таке, на думку вченого, через незадоволення своїм соціальним статусом, через бажання виділитись із натовпу, адже руді небезпідставно вважаються чи не найоригінальнішими та найбільш екстравагантними людьми в світі.

Справжніми непофарбованими рудими є лише 1-2% людей на планеті, тобто десь 20 осіб із тисячі, найбільша їх кількість – в Шотландії та Ірландії. Володарів «вогняного» волосся мало, а отже бути рудим – значить бути оригінальним!

Интересные факты о рыжеволосых

Фото: kykyryzo.ru

Через неординарність характеру «рудоволосих» ще з давніх часів про них множилися легенди. Наприклад, давні греки вважали, що руді після смерті перетворюються на вампірів, а в часи Середньовіччя рудих жінок страчували за відьомство, вважачи, що такий колір волосся свідчить про чаклунські здібності. Дослідники стверджують, що рудоволосі часто кардинально міняли хід історії. Великими «рудими» були імператор Нерон, цар Давид, троянська принцеса Олена, Наполеон Бонапарт, Марк Твен, Вінсент ван Гог, Галілео Галілей, Уїнстон Черчилль і багато інших. І навіть міфична богиня краси Афродіта була володаркою «сонячного» волосся!

Рыжие интересные факты

Фото: kometa.red

Варто погодитись – для того, щоб вважати палітру кольорів від золотавого до морквяного унікальною, є чимало підстав. Цим однаково надихаються найрізноманітніші люди: як студенти Запорізького національного університету, так і зірки Голівуду. Перефарбувати волосся у рудий – чимало «експерементаторів» хоча б раз задумувалися над цим. Як кажуть, доки брюнетки з блондинками сперечаються, хто з них «крутіший», руді вже давно знають відповідь! Ми лише можемо побажати, аби прогнози «National Geographic» не виправдалися – і щоб прекрасних володарів вогняно-золотого волосся народжувалося все більше!

Автор: Марія Остапенко