Руслан Ханумак: «Мої плани на майбутнє — зі своєю командою стати краще Тарантіно»

Команду веселих та кмітливих хлопців із Запоріжжя "Заїнька" сьогодні знає чи не вся Україна. Адже, якщо ви любите гумор і дивитеся телебачення - не помітити "Заїньку" ну просто неможливо! В яких проектах беруть участь хлопці зараз і чого чекати від них далі, нам розповів капітан команди Руслан Ханумак

fakty.ua

— Руслане, команда «Заінька» існує вже давно: ви брали участь у першій українській лізі КВК, у «Бійцівському клубі»,  у шоу «Розсміши коміка». Але найфеєричнішою була участь у «Лізі сміху». Склад за цей час змінювався, тож — як саме сформувалася команда для «Ліги сміху»? 

— Ну, в складі команди від самого початку було сім людей. А потім, поки ми грали в КВК, як через сито просіялися не всі — залишились найкращі.

— Тобто був відбір? 

— Це був, знаєте, більше життевий відбір. Він не був спеціальним. Люди, які прижилися і залишились – ось з цим складом ми почали йти вперед і вгору. До «Ліги сміху» ми дозріли своїм складом і почали виступати саме з цими хлопцями. Після «Ліги сміху» сталися невеликі ротації: деякі люди нас покинули, деякі прийшли. Але зараз ми знаходимось у найкращій нашій формі.

12

— Яким чином ви приймали рішення з приводу участі в «Лізі сміху»? Ви одразу вирішили їхати чи ви якось обмірковували це? 

— Спочатку ми не хотіли брати участь, тому що в той час вже розробляли свій серіал «Пацики». Ми писали, по-моєму, вже третю серію і не хотіли розриватися між купою справ та йти до «Ліги сміху». Але якось так сталося, що в останній день до фестивалю ми прийняли несподіване рішення: «Все ж таки їдемо хлопці, тому що потрібно хапатися за кожну можливість». Поїхали — і жодного разу про це не пошкодували.

iz.com.ua

— Ви дійшли до фіналу та посіли друге місце. У вас звичайно були гідні суперники, але коли оголошували результати, ви все ж засмутилися? Чи які це були емоції? 

— Це ось той життєвий момент, котрий менш за все хочеться згадувати. Це знаєте, як коли їсте рогалик зі згущеним молоком — і згущенки мало у ньому. Коли ти їсиш цю булку, і ось тільки доходиш до згущенки, хочеш відкусити — і в тебе її хтось забирає і їсть. Ось таке було відчуття. Жах. Не люблю про це згадувати, я дуже жалкую про те, що ми не виграли фінал.

— Закінчився проект і ми побачили вас на каналі 1+1 в «Чисто news». Як це трапилось? Вам подзвонили чи це ви самі запропонували?

— Це було спільним рішенням. Ми тоді часто зустрічались з Вовою Зеленським з приводу серіалу «Пацики», і на одній із зустрічей він запропонував спробувати себе у «Чисто news» репортером, спеціальним кореспондентом Запоріжжя. Я спробував — і, мені здається, в мене вийшло. Йому це сподобалось, тож ми продовжили співпрацю у цій сфері.

vi.ill.in.ua

До речі, про «Пациків». Як пройшли зйомки серіалу? Які у вас враження?

— На зйомках було складно: було важко, було весело, було добре, було по-різному. Тому що все залежить від команди, з якою ти працюєш. Ось нам вдача посміхнулась — у нас була дуже гарна команда.

— Які ваші плани на майбутнє? Чи плануєте ви знімати другий сезон «Пациків», брати участь ще у якихось шоу? 

— Я планую стати краще Тарантіно, зі своєю командою. Ось такі мої плани на майбутнє.

Інтерв’ю підготувала Діана КАШИНА