Серіали червня 2023

Червень – це початок літа, гарячого сонця та моря, і також неймовірно яскравих серіалів, які можна подивитись вдома. Нічого нового серед цих новинок немає, але і більш відомі серіали нарешті отримають своє продовження.

«Медвідь»

Молодий шеф-повар Кармен Берзатто повертається додому у Чикаго, щоб продовжити керувати збитковим сімейним магазином після того, як його старший брат наклав на себе руки.

Перший сезон вийшов у 2022 році і продемонстрував великі рейтинги, які не залишились не поміченими. Другий сезон вийде вже 22 червня.

«Засновано на реальних подіях»

Комедійний трилер «Засновано на реальних подіях» розповідає історію Америки яка одержима злочинами. Троє головних героїв, вирішують скористатись цією можливістю поки ще не пізно.

Він вже виходить з 8 червня на стримінговому сервісі peacock.

«Викрадення»

Події серіалу відбуваються на літаку із Дубаю до Лондона, який захопили терористи. Щоб врятувати екіпаж літака головний герой намагається докласти всі зусилля, але часу на урегулювання ситуації, залишається лише 7 годин.

Початок виходу – 28 червня

«Ідол»

Юна поп-зірка Джослін, ніяк не може знайти натхнення для своєї кар’єри у сфері музики. В один день вона зустрічає таємничого Тедроса, з яким зав’язується роман. Паралельно показується реалі у музичній індустрії і яка там зростає конкуренція на зірок.

Серіал доступний на сервісі HBO Max вже зараз.

«І просто так…»

У другому сезоні спін-офу серіалу «Секс у великому місті», подруги Кері Бредшоу, Міранда Хоббс та Шарлотта Йорк продовжують з’ясовувати, яке може бути життя у 50-річної жінки в великому місті.

Показ сезону стартує з 22 червня.