«Щаслива родина – міцна країна»: у Запоріжжі відбувся «Фестиваль сім’ї»

У неділю, 28 травня, у запорізькому парку Дубовий Гай відбувся ювілейний 5 Фестиваль сім'ї. Він проходив під гаслом «Щаслива родина – міцна країна» та зібрав близько 10000 мешканців Запоріжжя

На території було розташовано багато «містечок»: наприклад, у  «містечку емоцій» діти розмальовували картонні будиночки. В цей час їхні батьки могли поспілкуватись із тренерами і отримати важливі поради, як поводитись з дітьми в проблемних ситуаціях. У локації «Собако-терапія» малюків навчали правильному поводженню із тваринами. Усі емоції, як позитивні, так і негативні, охочі могли виплеснути на великих барабанах разом із гуртом «БарабанZA».

У «містечку родинних змагань» проводились цікаві квести для родин. Отримали уроки хенд-мейду, танців та малювання діти та батьки у локації «Майстер-класи».

Дубовка 2017

У «містечку професій» кожний міг відчути себе поліцейським або пожежником. Борці, боксери, атлети та футболісти чекали відвідувачів у великій спортивній зоні.

Також глядачі мали змогу поспостерігати за різножанровими театрами, пострибати на батутах, покататися на байдарках та конях та насолодитися музичними та танцювальними номерами міських колективів. Багато клоунів, аніматорів та мімів розважали усіх відвідувачів фестивалю. А для батьків підлітків було «містечко навчальних закладів». Там вони могли дізнатись про професії, які їхня дитина може одержати в Запоріжжі.

фестиваль семьи Дубовка

Близько 5000 подарунків від Запорізької міської ради було подаровано маленьким мешканцям міста.

«Це дуже добре, що у нашому місті проходить такий чудовий фестиваль. Вже третій рік поспіль ми із сім’єю відвідуємо його. Це чудовий привід провести весь день разом на відкритому повітрі та з цікавими і корисними розвагами», — поділилася враженнями мама двох діток Світлана.

Нагадаємо, що ще з минулого року свято підтримується ініціативами інфраструктурної програми для України,  виконуваних німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Німеччини.

Дарина ДУДЧЕНКО