Щастя — в наших руках

Чому ми стали такі меркантильні, злі та брехливі?! Так, є багато чинників, що сприяють цьому, але один з найвагоміших - ми не відчуваємо себе щасливими

vk.com

Що ж таке щастя?! В кожної людини своє поняття «щастя» — зважаючи  на стать, вік, місце народження, життєві принципи та пріоритети. Але спільну рису можна вважати такою — коли людина щаслива — вона хоче поділитися частинкою свого щастя  з іншою людиною, відчуває себе комфортно, вона може здобути цілий світ — і віддати його дарма нужденним. Чому ж так мало людей в світі є щасливими?! Мабуть тому, що його треба заслужити. Гідно  пройти випробування, які приготувала, на нашому шляху, доля.

Фактом є те, що ми живемо в складний період, де багато  людей  готові піти на будь-які жертви заради певної вигоди, не завжди виправданої. Нерідко, ми розчаровуємось в самому житті, вважаючи його несправедливим, тяжким та нецікавим.  І все ж ми забуваємо ті чудові миті, хвилини, дні, що життя нам подарувало… Вони по-справжньому є дивовижними, своєрідними, прекрасними, кумедними!

http://fonday.ru/

Дехто вважає, що для того, щоб бути щасливими потрібні гроші. Я з цим не погоджуюсь,  на мій погляд — гроші відбирають те, без чого щасливою людиною бути неможливо – свободу.

Є чудовий вислів Джорджа Бернарда Шоу: «Запам’ятай: все, що можна купити за гроші — вже є дешевим!» Давайте не будемо забувати, що найпрекрасніші речі, які ми маємо в цьому світі є безкоштовними — тож не будемо скупі на них.  Кожен чудово розуміє, що це за речі: компліменти, усмішка, поцілунки, добрі слова…

Автор: Анна ПІДЛУЖНА