Що для тебе на першому місці?

2    "Вчіться відрізняти важливе і другорядне. Вища освіта - не показник розуму.

Милі слова — не показник любові. Красива зовнішність — не показник гарної людини. Вчіться цінувати душу і вірити лише вчинкам.»

    Наше життя  наповнене безліччю хороших і поганих моментів, але,  що найголовніше у ньому —  знають і здогадуються не всі. Люди все життя  шукають щастя і спокій, але мало хто знаходить. Більшість із нас із дня у день сліпо мчить на роботу або на навчання, але не хоче нічого змінювати у своєму житті, хоча постійно скаржиться на долю і у всьому, звинувачуємо саме її.

    Визначтеся самі, що для вас є найголовнішим.

   Чомусь, у діях знайомих, колег чи селебрітіз ми шукаємо відповіді на питання, на які самі з легкістю можемо відповісти. Люди самі повинні вирішувати, що для них головне, а що другорядне. Одне скажу точно — не має сенсу слухати оточуючих, так як у всіх, буде різна відповідь і думка з цього приводу. Бо, повторюся знову, цінності у життя для кожного свої. Можете скласти список всього, що ви вважаєте корисним для себе, чого хочете досягнути і чого ви прагнете. Потім, з усього перераховано, оберіть тільки один пункт — найважливіший для вас. Таким чином, ви самі дасте відповідь на своє питання. Ця відповідь буде вашою єдиною правильною цінністю.

Автор: Іра Панфілова