Що показали українські дизайнери на Тижнях мод цієї осені

За роки незалежності Україна розвинулася у сфері моди. Наші дизайнери відомі не тільки в Україні, а також і за кордоном - завдяки унікальному стилю та яскравим колекціям

UBI Fashion Center. Lifestyle

Наприклад, Анастасія Іванова представила колекцію Spring / Summer 2017  на Тижні моди, який відбувався у центрі Нью-Йорка — на Манхеттені.

У своїй колекції дизайнерка використовувала лише натуральні тканини, такі як, французький сатин, шовк, шифон. Показ пройшов вдало, дизайнер ппрдемонструвала свою майстерність та працелюбність у 25 розкішних образів, які стали достойною прикрасою цього модного заходу.

Tochka.net

А ще одна українська дизайнерка з літературним ім’ям Анна Кареніна підкорювала подіуми Мілану у вересні цього року. Шоу Анни, також відомої як Anna K, значно зацікавило представників європейської моди. Колекцію під назвою SS17 дівчина присвятила легендарній актрисі Джейн Біркін (Jane Birkin). Вбрання мають незвичайний дизайн, чим демонструють неповторний характер популярної англо-французської акторки та співачки.

www.cosmo.com.ua

Анна була вражена великою увагою до своєї колекції: показ відвідали відомі критики, дизайнери, блогери та моделі.

Я думаю, що наші дизайнери в недалекому майбутньому стануть відомими по всьому світу, оскільки вже зараз вони надихають відомі бренди, такі як Valentino та Gucci, на створення колекцій з українськими мотивами.

Автор: Ксенія ЛИСЕНКО