Що таке щастя?

Щастя — невід’ємна частина нашого життя. Це те, без чого ми не можемо існувати; це відчувати, що ти потрібен людям та відкривати невідане. Мабуть, щастя – це відчувати красу рідної землі чи віднайти себе в професії. І у кожного воно своє.

А що ж таке щастя загалом? Ми всі різні і кожен розуміє його по своєму.

«Щастя – це те, що зараз відсутнє, але ти вже до цього йдеш» — вважає студент першого курсу Єгор Коваленко.

«Гроші – це для мене щастя! А чому гроші? Декілька років тому моя матуся тяжко хворіла, а ми не мали грошей на лікування. Через нестачу грошей її не стало. Наше життя прив’язане до грошей. Щоб бути щасливим – потрібно їх мати!!!» — розповіла жителька Бердянська Васильчук Марія.

« Для мене щастя – це близькі люди, які підтримують та люблять тебе» — говорить студентка першого курсу Сафонова Христина.

Запоріжанин Буднік В’ячеслав відзначає: «Для мене щастя – це коли батьки живі та здорові»

«Щастя – це коли кожного ранку ти прокидаєшся і бачиш посмішку рідних тобі людей. Їхня посмішка мені приносить щастя. Це коли ти розумієш, що у твоїй сім’ї немає ніяких проблем. Це коли ти живеш у своє задоволення. Щастя – це отримувати кайф від життя» — розповіла студентка першого курсу Жогло Даяна.

Можемо зробити висновок, що кожен з нас — індивідуальність, що має власні інтереси та уподобання.  Напевно, щастя для кожного — це бути щасливим, а як ми стаємо щасливими це не важливо. Щастя — це сенс життя! Заради чого і для чого живе людина- це і є щастя!

Автор: Бондар Ірина