Що запорізька молодь думає про… молодість (ОПИТУВАННЯ)

26 червня Україна святкує День молоді, тож ми вирішили поцікавитися у "винуватця" цих урочистостей - молодих хлопців та дівчат Запоріжжя, з чим у них асоціюється слово "молодість"

https://tffsf.files.wordpress.com/2010/12/jeff-luker-8.jpg

«Молодiсть — це вiльний час. Бо чим ти старше, тим менше вільного часу у тебе. Це коли ти спиш та їж. Ніякої відповідальності.Твоє існування підтримують батьки і тобі не потрібно працювати цілими днями, щоб бути ситим, одягненим і засипати в теплому ліжку» – Роман , 25 рокiв.

«Як на мене, молодість– це завжди божевільні вчинки та ідеї. Це як пульт управління з мільйонами кнопок без інструкції по експлуатації. Щоб дізнатися, яка кнопка за що відповідає потрібно на неї натиснути» — Данил, 18 рокiв.

«Як не дивно, молодiсть у менені з чим не асоцiюється. Людина все життя може бути молодою.Бо це не стан тiла, це стан душi. У мене є знайомий молодий дiдусь» — Сергiй, 21 рiк

«Молодiсть це, перш за все, вибір — якщо пощастило, то ти можеш вибирати все, що тобі завгодно. У дорослом ужитті у багатьох немає вибору.Це безтурботність, вміння мріяти і вірити, сили для того щоб домогтися своїх цілей. Молодiсть — це сила!» — Пилип, 18 рокiв.

«Це час, коли для тебе все нове, ти маєш змогу усе дослiдити. У тебе не багато досвiду, але є бажання. Знаєте, можна залишатись старим у 15 рокiв, i бути молодим у 70. Тобто, я думаю, це бiльше нiж стан тiла. I це найкраща пора. Завжди залишайтесь молодими!» — Яна, 19 рокiв.

Автор: Денис ШВЕЦОВ