Щоденник подорожнього: must-have мандрівника

Подорож  сьогодні є невід’ємною частиною нашого життя, а тим паче влітку - сезон відпусток та мандрів

Кожна людина мріє хоча б на декілька хвилин перенестись у те місце, до якого бажає її душа. Що ж потрібно взяти з собою в поїздку та як правильно зібрати валізу, щоб серед накиданих похапцем речей не було нічого зайвого?
галочка

Документи – не забудьте роздрукувати всі білети, а також взяти паспорт, закордонний паспорт, студентське посвідчення, страховку, тощо.

галочкаГроші – якщо це переліт в іншу країну, то слід обміняти валюту та обов’язково зняти готівку.

галочкаТехніка –  фотоапарат, телефон, ноутбук, навушники, зарядні пристрої та селфі-палиця стають в нагоді більшості подорожуючих. Але варто пам’ятати, що це все -індивідуально. Для когось — важливо, іншим — навпаки хочеться відпочити від усіх гаджетів та побути «за межами» цивілізації.

2299667-travel-concept-tablet-pc-headphones-camera-shoes-photocase-stock-photo-large

галочка

Аптечка – плануючи сімейну подорож, необхідно пам’ятати про здоров’я, а також те, що у деяких країнах ліки без рецепту не продають, та потрібно запастися ними заздалегідь.

галочка


Одяг та взуття
– до вибору одягу та взуття потрібно поставитись відповідально. Речі, зібрані у валізу, мають бути практичними, зручними, бажано з натуральних тканин, які швидко сохнуть. Взуття обирати слід не за принципом «я купила нові гарні туфлі на підборах, мені потрібно їх вигуляти», а так, щоб забезпечити комфорт і безпеку для власних ніг протягом усієї подорожі.

галочкаЗасоби гігієни ? не радимо пакувати окрему валізу з косметикою та кремами, повірте, вам вистачить мінімального набору: зубна паста, вологі серветки та антисептик. Нові враження від поїздки, сонцезахисні окуляри та крем від засмаги замінять вам всю косметику.

Досвідчені мандрівники кажуть, що вирішення поточних завдань стає набагато простішим, а відпочинок — приємнішим, якщо ви точно знаєте, що берете з собою, а що — залишаєте вдома. І не забувайте, що, чим легше дорожня сумка —  тим позитивніша поїздка! Подорожуйте весело, відкривайте нові міста та привозьте нові магнітики.

Інна МАЛАХОВА