Сильні духом і душею: про нову фотовиставку в Запоріжжі

У Туристичному інформаційному центрі міста Запоріжжя 7 жовтня відкрилася фотовиставка «Сильні духом», яка триватиме 2 тижні. Організатором проекту стала Маріанна Смбатян, відома запорізька художниця. Метою заходу, як говорить сама Маріанна є: «Показати суспільству, що люди з інвалідністю можуть бути гарними, яскравими, позитивними та веселими. Так, їм важко, але вони сильні духом».

На фотовиставці представлені історії 17 жителів Запоріжжя — людей з відкритою душею та вогником в очах. Для втілення задуму організатори залучили безліч небайдужих фотографів, візажистів та перукарів, котрі створили 17 образів відомих персонажів таких як: Гаррі Поттер, Мері Поппінс, Джульєтта чи Джек Горобець. Кожна фотографія наділена сенсом, любов’ю та прагненням довести, що всі люди — рівні, що кожен має право на життя та місце у суспільстві.

5

Це — не перший проект дівчини, але до кожного вона ставиться із відповідальністю й розумінням того, що її діяльність несе користь. Також Маріанна створила аматорську групу, яка гастролює Україною презентуючи власні спектаклі та має на меті започаткувати модельне агентство людей з інвалідністю.

quote yellow roundКожна фотографія наділена сенсом, любов’ю та прагненням довести, що всі люди — рівні, що кожен має право на життя та місце у суспільстві

Відвідувачі відкриття виставки мали можливість поспілкуватися з учасниками проекту та обговорити різноманітні теми. Мені також вдалося познайомитися з однією з героїнь, яка була представлена в образі ніжної Джульєтти. Цілеспрямована дівчина з планами на майбутнє вже кілька років захоплюється фотографією, до речі, її роботи також представлені на виставці.

8

Валерія ЛЄНЬОВА