Смарт-новинки 2016: від HTC One M10 до iPhone 7

Здавалося б, технічний розвиток уже давно досяг апогею й куди там розвиватись далі. Але ж брендові виробники смартфонів не зупиняються у вдосконаленні своєї продукції й мають намір протягом 2016 року порадувати публіку цікавими апгрейдами. Пропонуємо до вашої уваги рейтинг топ-5 найбільш очікуваних смарт-новинок 2016

LG G Flex3 LG G Flex3 Фото: classybro.com

П’яте місце посідає HTC One M10, що зможе похвалитись свіженьким дизайном, високою міцністю корпусу та новітнім високоточним сканером сітківки ока. І все це, напевно, на пару зі сканером відбитків пальців, а також функцією швидкісної бездротової зарядки. Крім того, виробник обіцяє камери на 27 та 10 мп та традиційно високоякісний екран.

HTC One M10

HTC One M10 Фото: htc-one-m10.ru

На четвертому місці опинився Sony Xperia Z5. Очікуються деякі зміни в зовнішньому вигляді смартфона, суттєві покращення в роботі батареї – вона зможе працювати до 36 годин. Також –краща камера й більш міцний корпус. Sony планують випустити 3 моделі Z: компакт, стандарт та ультра.

Sony Xperia Z5

Sony Xperia Z5 Фото: gqmagazine.fr

Третє місце зайняте Galaxy S7 від Samsung. Його корпус буде цілком металевим, процесор стане потужнішим, а якість камери – просто неймовірною: з можливістю 3D-фотографування та зйомки відео в HD. Ємність екрану буде, відповідно, дуже високою. У планах компанії – моделі Galaxy S7 та S7 Edge.

 Samsung GALAXY S7

Samsung GALAXY S7 Фото: playtech.ro

Друге місце в топі посів смартфон LG G Flex 3 із такою фантастичною можливістю як… гнучкість! Розробники обіцяють модель, що зможе повністю складатися навпіл! Крім того, новий телефон отримає сканер сітківки ока, функцію 3D-фото, підвищену стійкість до пилу, води й ударів, а також – спеціальне покриття на корпусі, що зможе «затягувати» невеличкі подряпини.

LG G Flex3

LG G Flex3 Фото: classybro.com

Ну, і рекордне за очікуванням перше місце варто віддати iPhone 7. Тут ми чекаємо на змінений дизайн, покращену якість фото і відеозйомки, потужніший процесор, мегашвидкісний інтернет та можливість використання смартфону як пульту для AppleTV.

iPhone 7

iPhone 7 Фото: plus.google.com

Власне, такими є прогнози щодо смарт-техніки на поточний рік. Вибір доволі цікавий, тож обирайте те, що Вам до вподоби.

Автор: Марія Остапенко