«Смертельно живий» – український трилер про гру з підсвідомим

16 квітня на екрани кінотеатрів України виходить український трилер молодого режисера Максима Стецкова «Смертельно живий». На початку лютого «Смертельно Живий» презентували на 65-у Берлінському міжнародному кінофестивалі в рамках Європейського кіноринку, на якому трилер отримав добрі відгуки.

Стрічка «Смертельно живий» розповідає історію відомого письменника, якому протягом трьох років з невідомого номера приходять дивні повідомлення: «твій будинок згорить», «ти зустрінеш свою дружину», «у неї буде дитина» та інші. Усі дати та тексти смс-повідомлень Олександр Ноздрьов старанно записував у зошит. Та одного вечора письменнику прийшло повідомлення зі страшним віщуванням смерті: «У 21.03 ти помреш».

Режисер фільму говорить, що триллер  обрав з любові до жанру. Каже: хотів зробити його українським, адже, на його думку, поки що в Україні триллерів ніхто не знімав. Разом з тим, стрічка знята російською мовою та дубльована українською.

«Російською, бо ми знімали два роки тому, коли була зовсім інша ситуація. Ми розраховували на дуже великий бокс-офіс. Ми хотіли його продавати Росії, Білорусії, Казахстану. Саме тому й прагнули зробити фільм більш універсальним, щоб просто зібрати більше грошей», – пояснює автор.

Побачити «Смертельно живого» можна буде з 16 квітня у 45 кінотеатрах 20 міст України.

Джерело: www.radiosvoboda.org