Студенти журфаку ЗНУ провели благодійний ярмарок

Допомагати тим, хто цього потребує – вже стало традицією студентів ЗНУ. Цього разу студентська рада факультету журналістики влаштувала благодійний ярмарок «Солодка допомога»

znu yarmarka zaporozhye

znu studrada

Головною метою ярмарку, організованого студентами факультету журналістики ЗНУ, став збір коштів на підтримку дитячих будинків міста Запоріжжя. «Я навіть на пальцях не перерахую, скільки разів ми вже їздили до дитячих будинків. Ми як студентська рада вважаємо своїм обов’язком допомагати дітям-сиротам, адже це приносить купу гарних вражень і їм, і нам», — повідомляє студентка-активістка Людмила Богдан. Щоб взяти участь у ярмарку, достатньо було купити щось із смаколиків, які студенти продавали кожної перерви у другому корпусі ЗНУ.

znu yarmarka zaporozhye

znu yarmarka zaporozhye

Звісно, не обійшлося без розваг. На великій перерві у кожного з присутніх була змога насолодитися чудовими піснями під гітару у виконанні студента 1-го курсу Устінцева Назара. Активно долучав всіх до участі у ярмарку ведучий Віктор Посунько: «Я задоволений цим заходом, бо приємно розуміти, що серед нас багато небайдужих людей, які хочуть допомогати діткам. Як ведучій я отримав заряд позитиву, коли зібралось багато студентів і всі разом співали з Назаром під гітару. Було круто!»

znu yarmarka zaporozhye

znu yarmarka zaporozhye

На зібрані кошти волонтерська група студентів факультету журналістики поїде до дитячого будинку, щоб подарувати радість тамтешнім малюкам.

Катерина Степанова