«Сонце» посеред зими: нова платівка гурту «Антитіла»

9 грудня світ побачив макси-сингл "Сонце" від музичної групи "Антитіла". Хоч вихід цієї платівки був запланований, але, ані слухачі, ані самі музиканти до останнього не вірили, що все ж таки все вдасться завчасно

Робота над цим дітищем відбувалась протягом року, але основну частину було записано в останні місяці, в перервах між концертами гурту.

Це — вже п’ята платівка «Антітіл». Складається вона з дев’яти треків. Деякі були презентовані: «Танцюй» та «Одинак» і, звичайно ж, вподобаний слухачами кавер на пісню Андрія Кузьменка «Люди як кораблі». Почувши їх, вже можна було зрозуміти — нас чекає щось зовсім нове.

Мені, як звичайному слухачу, альбом прийшовся до душі. Найголовніше, що пісні — різні за емоційним та музичним характером, і кожна з них є сонячною. Тексти запам’ятовуються швидко і так само швидко «розбираються» на цитати. Музика —  здебільшого,в традиціях гурту, танцювальна.

3 січня 2017 року Антитіла вирушають у великий тур: він почнеться з Америки, потім охопить українську частину (навіть прифронтові міста і завершиться заїздом до Білорусі.

Анастасія РАТКІНА