Соня Кошкіна презентувала в ЗНУ книжку «Майдан. Нерассказанная история»

Шеф-редактор інтернет-видання «LB.ua» Соня Кошкіна 20 березня у Запорізькому національному університеті презентувала власну книжку "Майдан. Нерассказанная история". Унікальність цього твору у тому, що автор акцентувала увагу на "кулуарній складовій" подій в Україні 2013-2014 років.

Під час зустрічі  Соня Кошкіна наголосила на тому, що кожен із нас знає, що відбувалося на столичному та місцевих майданах, але до виходу її книжки мало хто знав, що відбувалося в цей час у владі:


Журналістка зазначила, що підкріпила текст книжки інтерв’ю з політичними діячами доби Революції Гідності, серед яких Петро Порошенко, Олександр Турчинов, Михайло Добкін, Володимир Макеєнко. Саме тому 80 відсотків контенту книжки є унікальними, такими, що не бачили світ раніше.

Після короткої презентації книжки студенти мали змогу поставити гості питання. На питання, як авторці вдалося зібрати увесь матеріал та домовитися про інтерв’ю із посадовцями Соня Кошкіна відповіла, що у цьому допоміг досвід у політичній журналістиці:

Соня Кошкіна розповіла, що намагається видати книжку в Росії, проте покищо місцева цензура це забороняє. Натомість в Україні за перший місяць продажів придбали більше 10 тисяч примірників книжки «Майдан. Нерассказанная история».

Фото: vk.com/studradaznu

Марина Галич