«Спасівці» висловили подяку ректору Запорізького національного університету

2За допомогу у проведенні  літнього дитячого оздоровчо-відпочинкового  табору

«Хортицька Січ-2014  президент ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» Олександр Притула висловив подяку ректору Миколі Фролову.

У таборі діти кожного дня робили ранкову зарядку, займалися їздою верхи, вчилися метати ножі, списи, займались стрільбою з лука та фехтуванням на макетах козацьких шаблях. Не обійшлося тут і без уроків рукопашного бою. Організатори літнього табору постійно влаштовували для дітей різноманітні екскурсії, зустрічі з цікавими особистостями, конкурси, вікторини, майстер-класи та спортивні змагання. Також проводились  бесіди про українську національну культуру, звичаї, традиції та обряди запорозьких козаків. Велися розмови і про історичні постаті, патріотизм, честь та повагу до старших.

Організаторами заходу виступили представники всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас», Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас», дитячо-юнацької школи козацького бойового мистецтва «Спас», громадської організації «Південно-східний центр соціального партнерства», Запорізького національного університету та Національного заповідника «Хортиця», повідомляє офіційний сайт Запорізького національного університету.