Спорт і здорове тіло: побачити результат на власні очі

У віртуальному житті зараз трендово "прокачувати" себе, виходити на "новий левл" та посідати перші місця в рейтинговій таблиці. А в реальності, чи намагалися себе "прокачати"? Це хоча б можна спробувати на дотик та побачити результат на власні очі.

cloudfront.net

Спорт — це не тільки підтягнуте тіло, це — витримка, сила волі та велике бажання працювати над собою. Це гарна нагода розвіяти думки: в той час коли за працю беруться м’язи, думки про буденність розсіюються миттєво. Починати завжди важко, але ж як круто в реальному житті, тут і зараз, «переходити на новий левл», розуміючи, що зараз вже можеш більше, аніж на старті.

Де ж набратися сили волі та бажання працювати над собою, витрачати час на тренування? Перш за все — навести порядок в «шафі думок» та розставити пріоритети. Все залежить тільки від власного вибору: здоров’я, краса та сила тіла чи смачна, соковита котлета, зайва доза холестерину та небажані складки на животі.

Весна на фінішній прямій вже поспішає передати естафету літу. Про що нам це говорить? Сезон бігу на вулицях — відкритий! Чисте, ранкове повітря чекає на тебе, перші сонячні промені будуть ніжно сліпити очі, а це — позитив та енергія на цілий день. Якщо ж не хочеться прокидатись спозаранку, увечері, коли сонечко вже лягає спати, можна одягти теплу кофтину і відправитися на пішу прогулянку, насолоджуючись ароматом вечірнього міста та скошеною вдень травою.

На власному досвіді спорт допомагає відчувати себе впевненіше, свіжіше, адже коли ти — вже не новичок у цій справі, так і хочеться кричати: «Люди, прокачайте себе, відчуйте цей спортивний екстаз!» Коли ти задоволений собою, чи не це найчистіший кайф?

Катерина ПІШКО