Стежками Дубового Гаю

Я  - не міська, до Запоріжжя переїхала заради навчання. До вересня цього року у місті бувала лише проїздом. Тому, звісно, я не знаю місцевості і мені потрібно пізнавати місто з різних ракурсів

Озброївшись порадами одногрупників та мапою, у теплий сонячний вихідний, я вирушила «подорожувати». Першою зупинкою, із рекомендованих місць, я обрала Дубову Рощу: вона знаходиться найближче і має багато схвальних відгуків.

anticor.info

Увійшовши на територію парку, я, ідучи, роздивлялася усе навкруги. Попереду вдалині, я помітила верби, а так як дув вітерець, почула хлюпіт води. Це мене зацікавило, і я попрямувала туди. Дійшовши, я здивувалась: виявилося, що у парку є водоймища. Мокра Московка — річка, яка протікає по всьому периметру і ділить парк на три частини, а також — озеро. Доріжка, якою я йшла, проходить через міст, і я, звісно, піднялася на нього (таких містків на території пару декілька).

zaporozhe.glo.ua

З висоти містка відкривався чудовий вид на воду, її мешканців та відвідувачів парку. По воді, неквапливо плавали лебеді та качечки. Зрідка вони підпливали до берега, люди їх годували та навіть встигали сфотографувати.

depo.ua

Уздовж берега «розташувалися» різноманітні кафе та кіоски, столики та лавочки для відпочинку. А за декілька метрів від містка — Канатне містечко – розважальний комплекс для дорослих та дітей.

poedu.com.ua

Прямуючи далі, вглиб парку, я все більше закохувалася в це місце. Навкруги так багато зелені: дерева, кущі, клумби з квітами. Ця атмосфера насичена чистим повітрям та життям. А стежки, якими можна ходити, розходяться у різні боки і ведуть до різних цікавинок парку. Ними можна дійти до парку розваг, де працює безліч атракціонів, які до вподоби як дітям, так і дорослим; до фонтану; сцен під відкритим небом, для проведення концертів; спортивних майданчиків, тенісного корту або ж пристані.

prospect.zp.ua

sich.zp.ua

Обійшовши всі ці місця, я знайшла найзатишніший і найулюбленіший, особисто для мене, куточок. Це — алея, яка простягається прямо від фонтану до одного з містків, і по обидва її боки розташовані гойдалки-лавочки. Там дуже гарно та спокійно, можна відволіктися від проблем та обдумати різні питання, які вас турбують. Тому, саме цей парк, і саме ця алея стали моїм улюбленим місцем відпочинку.

фто 8

Влада ТРЕТЯК