Страйк у Варбурзі: Профспілка оголошує про подальші дії

За повідомленням профспілки, майже всі працівники промислової пральні CWS Healthcare на заводі Warburg взяли участь у попереджувальному страйку, організованому IG Metall, відбувся він у вівторок, 6 червня. Працівники вимагають збільшення своєї заробітної плати у зв’язку зі значним тиском високої інфляції.

У вівторок вдень протягом години у Варбурзі на заводі CWS Healthcare біля заводських воріт зібралося близько 100 співробітників, згідно з інформацією від IG Metall. Ця кількість майже охопила всіх працівників CWS, які працюють на цьому місці.

Працівники виступають з вимогою підвищення своєї заробітної плати, а також зарплатних надбавок на 8% або не менше ніж на 300 євро в місяць. Зазначена компанія, CWS Healthcare, спеціалізується на пранні білизни для будинків престарілих і також обслуговує екстрені служби.

IG Metall, яка представляє працівників у галузі текстильних послуг, закликала до проведення попереджувального страйку, оскільки попередні колективні переговори не принесли бажаного результату. Конрад Яблонскі, перший представник IG Metall Paderborn, заявив: «Ми посилюємо тиск, щоб досягти справедливого рішення. Працівники виконують важку працю і заслуговують на справедливу оплату за свою працю». Крім того, профспілка прагне продовжити чинні галузеві колективні договори, які стосуються скороченої роботи та часткового виходу на пенсію.

Згідно з висловлюваннями представників профспілки, працівники CWS Healthcare показують готовність до активної боротьби. Конрад Яблонскі заявив: «Якщо в третьому раунді переговорів сторона-роботодавець не викладе обговорювану пропозицію, ми продовжимо наші дії».

Федоренко Єлизавета