Студент ЗНУ взяв участь у проекті від ОБСЄ

2   Студент юридичного факультету, член студентської ради ЗНУ Євген Артьомов представляв Запорізький

національний університет на проекті «Верховенство права і конституціоналізм», організатором якої виступила Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). 

З 27 липня по 3 серпня захід проходив у м. Яремче Івано-Франківської області. Учасники мали змогу послухати цікаві лекції, підтримати дискусію у експертних обговореннях, долучитись до екскурсій, а також обговорити модель засідання Конституційного Суду з питання відповідності Конституції Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».  Зазначимо, що головуючим «суддею» моделі засідання став Євген Артьомов.

Лекторами та експертами проекту виступили суддя Конституційного Суду України Станіслав Шевчук, професор Ужгородського національного університету Михайло Савчин, колишній міністр юстиції, а нині ректор Національної школи суддів Микола Оніщук, декан факультету правничих наук НаУКМА Андрій Мелешевич, національний радник з правових програм Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Водянніков та інші відомі особистості в світі права, повідомляє інформаційний сектор студради ЗНУ.

«Утвердження верховенства права в Україні потребує якісних змін в системі правової освіти та виховання фахівців в галузі права. Саме такі зміни здатні забезпечити сталий розвиток правової системи України на шляху до панування загальнолюдських цінностей», — зазначив Євген Артьомов, коментуючі важливість  подібних проектів.