Студентам ЗНУ розказали, що таке агресія в інфопросторі

13 квітня в Запорізькому національному університеті на факультеті журналістики пройшла лекція на тему: “Агресія в інформаційному просторі” 

ЗНУ факультет журналистики 2016

Лекцію провела Тетяна  Кузнєцова, доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри журналістики та філології. Тетяна Василівна у своїй науковій діяльності досліджує сучасний інформаційно-комунікаційний простір та рівень його агресивності, про який і розповіла студентам.

Тетяна Кузнєцова розказала про проведені опитування та тести на тему агресивності та жорстокості людей. За результатами опитувань виявилося, що більша частина дорослих та дітей проводять основну частину свого вільного часу біля комп’ютерів та телевізорів, що негативно впливає на психіку людини. Також був проведений спеціальний тест для дітей:  психолог дала дітям завдання намалювати те, що їм подобається. Результатами психолог був шокований: на малюнках діти зобразили жорстокі сцени, розчленування та деструктивні явища. Одна з причин цих небезпечних, страшних явищ у суспільстві — агресивна стилістика медіа.

Тетяна Василівна розповіла також про своє захоплення японською мовою, яку вона вважає однією із найпозитивніших мов світу.

Наприкінці лекції студенти подивилися відео на тему існуючих в нашому світі стереотипів, що негативно впливають на людські взаємини. 

Автор: Шуміліна Олена