Студенти факультету журналістики ЗНУ зустрілися з представником телеканалу ZIK

22 березня в Запорізькому національному університеті відбулась зустріч студентів факультету журналістики з представником телеканалу «Зік» Олександром Ішматовим.

День открытых дверей ЗНУ 2016

Олександр Ішматов є випускником факультету журналістики Запорізького національного університету. Свій кар’єрний шлях він розпочав на запорізькому регіональному телеканалі «ТВ-5».  Надалі перебрався до Києва та працював на таких телеканалах, як ТРК «Київ», «5 канал», телеканал «Еспресо», «Перший Діловий» та інші. Зараз, маючи за спиною професійний стаж в 15 років, він працює на телеканалі «ZIK», який зараз є одним з провідних київських каналів.

Гість розповів про складнощі, з якими може зіткнутися початківець телевізійник та чітко дав зрозуміти, до чого   треба бути готовому тележурналісту: «Ефір — це буде ваш господь бог,  ви будете на нього молитися. Час? Ви будете жити наввипередки з часом. Ви відсунете повністю особисте життя, ви будете жити на роботі».

Олександр Ішматов поспілкувався зі студентами та, зважаючи на відповіді та активність, обрав чотирьох студенів, з якими продовжить надалі працювати та вчити телевізійному мистецтву.

Влада ХОМУТОВА