Студенти факультету журналістики ЗНУ розповіли школярам про фактчекінг

Аби пояснити школярам, як правильно користуватись сучасними медіа та грамотно споживати інформацію, студенти факультету журналістики Запорізького національного унвіерситету нещодавно провели зустріч із випускним класом загальноосвітньої школи № 84 міста Запоріжжя.

www.znu.edu.ua

Під час заходу третьокурсникирозповіли учням про явище фактчекінгу як важливий інструмент у роботі з інформацією. Одинадцятикласникам були представлені світові та вітчизняні видання, які працюють у цьому напрямку. На низці конкретних прикладів студенти показали учням, як саме захистити себе від негативного впливунедостовірної інформації.

Відповідаючи на запитання учнів, студенти факультету журналістики Денис та Вероніка розповіли про свій досвід навчання в Запорізького національного університету. Вони поділилися спогадами та враженнями від участі в різних заходах та проектах, пов’язаних із цікавою журналістською діяльністю. Також вони запросили випускників долучитися до дружньої родини університету, зокрема відвідавши День відкритих дверей.

Ініціаторами заходу стали професор, завідувач кафедритеорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Олена Семенець істарший викладач цієї ж кафедри Анна Баранецька.

 

Денис КУЗНЄЦОВ,

студент 3 курсу факультету журналістики

Джерело: www.znu.edu.ua