Студенти журфаку ЗНУ показали виставу «Кохання по-українськи, або Як Назар квітку папороті шукав»

26 квітня в актовому залі одного з навчальних корпусів Запорізького національного університету студенти представили виставу «Кохання по-українськи, або Як Назар квітку папороті шукав»

Виставу підготували і продемонстрували студенти другого курсу факультету журналістики групи 3315-3.  Другокурсники «приміряли» яскраві ролі: і казкових лісових жителей, і танцюючих на свято Івана Купала закоханих. Студенти співали, танцювали, декламували вірші та намагалися «причарувати» глядачів своєю акторською майстерністю. У глядацькій залі були запрошені викладачі університету, а також усі охочі переглянути безкоштовну виставу.

Студентка Ася Радько, яка брала участь у заході як декоратор, поділилася своїми враженнями: «Мені все сподобалось. Усе, що у нас вийшло – результат спільної праці, і цим результатом залишились задоволені і учасники, і глядачі. Сподіваюся, ми не в останнє творимо таке шоу». Студентка Влада Москвітіс, також прокоментувала захід: «Всі учасники дійства були наче народжені для своєї ролі, напевно, саме це й дало такий результат. У фіналі глядачі аплодували стоячи».

Після акторського дебюту студенти домовилися і надалі організовувати такі заходи.

Яна ТИМЧУК