Студенти ЗНУ перемогли на Всеукраїнському фестивалі реклами

Перемогу команда четвертокурсників напряму підготовки «Реклама і зв’язки з громадськістю» здобула за соціальну акцію «Просторуй»

Третього грудня на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся 11 Український студентський фестиваль реклами, участь у якому взяли студенти факультету журналістики Запорізького національного університету. У номінації «PR-кампанії» команда нашого вишу здобула перше місце.

Перемогу команда четвертокурсників напряму підготовки «Реклама і зв’язки з громадськістю» здобула за соціальну акцію «Просторуй», під час якої вони зібрали 170 кг макулатури. Отримані кошти студенти витратили на озеленення території університету. Ініціаторами акції виступили студентки Анна Мізіна, Яна Новікова, Дар’я Пащенко, Аріна Жаринова, Анастасія Ящуренкота Катерина Єгорова, а їх ідейним натхненником – доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Наталія Санакоєва.  Під час своєї акції студентки провели чималу агітаційну й інформаційну роботу: розсилали прес-релізи у ЗМІ, анонсували акцію в соцмережах, розмістили довідкову інформацію, підготували мотиваційні плакати, наліпки, провели майстер-клас. У фіналі акції вони прикрасили численними паперовими літачками (символами акції: літачок як прояв свободи) приміщення, де проходив захід, підготували концертну програму, святкову лотерею та роздавали заохочувальні призи.

Про престижність фестивалю, на якому перемогли наші студенти, свідчить загальна кількість учасників – 377 осіб, а також загальна кількість поданих робіт – 721. Захід зібрав студентів із Києва, Одеси, Харкова, Вінниці та Чернівців, а електронні заяви надійшли від студентів з 5 міст України, в тому числі й Запоріжжя.

за матеріалами Пресс-центру ЗНУ