Студенти ЗНУ стали призерами Чемпіонату України зі спортивного туризму

Наприкінці березня у Києві оголосили результати щорічного Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. Серед учасників із 13 областей України у Чемпіонаті взяли участь і студенти ЗНУ.  Згідно із рішенням суддівської колегії студенти Запорізького національного університету посіли одразу три призових місця.

У липні 2014 року шестеро студентів нашого університету під керівництвом майстра спорту з туризму, президента Запорізької обласної федерації спортивного туризму Сергія Некрасова здійснили пішохідний туристський похід 4 рівня складності до гірського масиву Хібіни (Мурманська область, Росія). Судді чемпіонату України високо оцінили виконання встановлених нормативів під час цього походу, тож студенти ЗНУ посіли перше місце у цій категорії.
Призове друге місце вісім студентів факультету фізичного виховання під керівництвом Сергія Андрійовича вибороли також за пішохідний похід 1 категорії складності, котрий вони здійснили в квітні 2014 року уздовж Самарського бору (м. Дніпропетровськ).
Окрім того, вісім студентів ЗНУ стали бронзовими переможцями з водного туризму, який відбувся у червні 2014 року. Це був похід 1 категорії складності. Маршрут його учасників проходив через річки Вовча та Самара від селища Васильківка до міста Новомосковськ. Студенти вдало пройшли цю дистанцію на чотирьох байдарках під керівництвом Сергія Некрасова.
Варто зазначити, що цього року, студентська збірна Запорізької області вперше виборола перше загальнокомандне місце у чемпіонаті України зі спортивних туристських походів.
За словами Сергія Некрасова, студенти нашого університету мають досить високий рівень підготовки з різних видів спортивних туристських походів. До того ж, подібні заходи популярні сьогодні серед молоді, адже це не лише можливість відвідати нові куточки нашої країни чи навіть побувати за кордоном, але й весело провести час, знайти нових друзів.

Джерело: sites.znu.edu.ua