Студенти ЗНУ висловили свою думку стосовно державного суверенітету

1На базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого пройшла Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Державний суверенітет і народний суверенітет в сучасних умовах».

Честь представляти Запорізький національний університет випала студентам юридичного факультету  Євгену Артьомову та Михайлу Шевченко. Наглядним доказом успішного виступу студентів ЗНУ є грамота, яку вручили Євгену Артьомову. На заході студент вразив своїм виступом, зазначивши, що : «право ґрунтується на системі принципів, якими держава нехтувати не може».

Не менш яскравим виявився і виступ Михайла Шевченка. У своїй доповіді студент повідомив наукове товариство про особливості реалізації права на контрдемонстрацію та дії компетентних органів за обстановки вираження протилежних поглядів двома групами громадян у один і той самий час, невіддалено одна від іншої.

Євген та Михайло розповідають, що враження від конференції у них залишились лише найкращі, а за свої блискучі промови вони вдячні заслуженому юристу України  — декану юридичного факультету ЗНУ Тетяні Коломоєць.