Студентки журфаку ЗНУ змінювали стереотипи про Запоріжжя у Чернівцях

Троє студенток ЗНУ, Альона Маслякова, Христина Ралко та Анастасія Холод представляли Запоріжжя на проекті "Долаємо стереотипи. Молодь єднає Україну". Ідея проекту з’явилася в активістів Чернівецької міської молодіжної організації «Клуб української молоді» і була підтримана Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

Організатори проекту здійснили програму обміну між молодіжними активістами різних регіонів України, а також дослідили стереотипи молоді щодо взаємного сприйняття. Студенти із Запорізької, Кіровоградської, Херсонської та Чернівецької областей впродовж пів року відвідали кожне із перерахованих міст і після подорожі мали написати есе про свої враження. Про участь у проекті та про важливість подібних заходів розповідає студентка факультету журналістики ЗНУ Альона Маслякова:


7-8 лютого у Чернівцях відбулася заключна зустріч учасників, де за результатами праці студентів була презентована збрка есе «Відверто про Україну». До неї увійшли не тільки прозові твори молоді, а й поезія та малюнки учасників проекту.

Марина Галич