Студентки ЗНУ перемогли у міжнародному конкурсі PR-проектів

uT1GLs4iqYkСтудентки факультету журналістики ЗНУ стали переможницями IX Міжнародного студентського конкурсу рекламних та PR-проектів «Золотий Компас». Конференція та нагородження переможців відбулося 23-24 квітня у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Молодь з усієї України та учасники із закордону презентували власні проети на конкурсі у трьох номінаціях: «Старт-ап», «PR-проекти» та «Рекламні акції». Студентки 3 курсу факультету журналістики спеціальності «Реклама» Анна Мізіна, Дар’я Пащенко, Дар’я Коваленко  та Яна Новікова презентували рекламну акцію одного із танцювальних центрів Запоріжжя. Їхня робота перемогла у номінації «Реклама». Дівчата розповіли, що їхній проект задумувався як домашня робота на виконання завдання викладача, проте в процесі його підготовки проект переріс у велику рекламну кампанію. В процесі підготовки  до уонкурсу студенткам допомагала реалізувати власні ідеї асистент кафедри соціальних комунікацій Інна Стащук.

01s

Зразок зовнішньої реклами, який є частиною рекламної кампанії студенток-переможниць

Дівчата зуміли випередити учасників з Одеси, а також перемогли представників соціального проекту, яий триває уже декілька років. Серед інших учасників студентки ЗНУ випередили учасників із Києва, Харкова, Сум, проте із Запоріжжя дівчата були єдиними учасниками.

Також молоді рекламістки взяли участь у бізнес-форумі, де, за їх словами, отримали величезний досвід у сфері реклами.  Одна із переможниць конкурсу Анна Мізіна розповіла, що студентки отримали гарний досвід налагодження професійних зв’язків:


Свою рекламну кампанію студентки збираються реалізувати у медіа-просторі Запоріжжя цього літа у декілька етапів, одним з яких буде зовнішня реклама, реклама в інтернеті та вірусне відео.

Марина Галич