Світлана Алексієвич: Я вірю у вільну Україну

Нобелівський  лауреат Світлана  Алексієвич написала листа студентам ЗНУ

Лист видатної письмениці став подякою студентам факультету іноземної філології Запорізького національного універститету, які провели вечір творчості Світлани Алексієвич.

Як повідомляє сайт університету, на адресу студентів надійшов лист-подяка від лауреата Нобелівської премії в номінації «Література» за 2015 рік, відомої білоруської письменниці та публіциста Світлани Алексієвич. В середині листопада студенти під керівництвом доцента кафедри німецької філології і перекладу Валентини Ботнер провели музично-драматичний вечір, присвячений творчості письменниці («У війни не жіноче обличчя», «Чорнобильська молитва: хроніки майбутнього», «Час секонд-хенду»).

Звіт про творчий вечір та фотографії з нього надіслали  літературному агенту Світлани Алексієвич. У відповідь письменниця у своєму листі написала: «Любі хлопці й дівчата, я вірю у вільну Україну. Бажаю вам радісного й сильного Шляху в житті. Й обов’язково будьте щасливими. У вас прекрасні вчителі. Це завжди розкіш. Дружньо, Світлана Алексієвич».

за матеріалом Таміли Тарасенко