Таміла Тарасенко розказала студентам історію газети «Запорізький університет»

21 квітня до студентів 1-го курсу факультету журналістики ЗНУ завітала редактор газети «Запорізький університет» Таміла Тарасенко. Вона розповіла гостям зустрічі про історію видання, зміни у його тематичному наповненні та дизайні

Тамила Тарасенко Фото: vk.com

Таміла Тарасенко принесла декілька примірників газети з архіву університету, продемонструвала, які зміни відбувалися у структурі видання та його оформленні. Виявилося, що раніше газета мала назву «Педагог», перший випуск якої побачив світ у 1973 році. Вже з часом назва змінилася на «Запорізький університет», газета стала виходити щотижня. Таміла Тарасенко згадала колишніх працівників газети, таких як Юрій Гапон, Віталій Шевченко. Важливо відзначити, що «Запорізький університет» має статус обласної академічної газети. 

Газета Запорожский университет

Кожен охочий може взяти примірник газети в загальному відділі першого корпусу Запорізького національного університету. Окрім того, студенти мають змогу опублікувати у виданні власну статтю, попередньо звернувшись до редакції ([email protected])

Таміла Тарасенко зазначила, що для журналіста, який має неабиякий ентузіазм, обмежень майже немає. Тому студентам треба по-справжньому любити свою професію, здобувати знання та розвивати професійні навички, які в майбутньому дозволять досягти результатів у кар’єрі журналіста. 

Наприкінці зустрічі студентів було запрошено на практику до редакції газети.

Автори: Ліза Хведчик, Інна Редька