Теплі слова під ялинку: частина ІІ

На передодні свят в ЗНУ кипить робота. Заходимо в гамірливий хол другого корпусу, і одразу зрозуміємо хто вже склав заліки, а хто іще нервує. Всі крісла, підвіконня, стійки зайняті студентами. Вони  п’ють каву, чай чи просто спілкуються. Серед гаміру чути шурхіт конспектів. Ялинку засвітили і тут, а тому не зважаючи на нерви, молодь перебуває у піднесеному настрої, в очікуванні дива.

Починаємо роботу одразу ж на вході. Натрапили на студентів філологічного факультету, дівчата соромляться проте коментують.


Далі підіймаємось сходами на другий поверх, тут настрій більш напружений. Ідемо коридорами, а попід аудиторіями студенти без перестанку перечитують конспекти. Умовляємо студентів дати нам коментарі – вони погоджуються і вітають своїх викладачів.

Але крім студентів дуже щирі побажання належали декану філологічного факультету Хом’як Тамарі Володимирівні.

Крокуємо далі вже третім поверхом. Біля аудиторії скупчились люди. Серед цілої групи іноземних філологів, кілька студентів таки зголосились дати коментар, всі інші вірогідно хвилюються. Їхні побажання присвячені не лише викладачам, але і студентам факультету іноземної філології.

Із коридору повз арку проходио до дверей деканату факультету іноземної філології – маємо на меті зустрітися із адміністрацією факультету іноземної філології. Свої теплі слова для студентів переказала заступник декана ФІФ з навчальної роботи Василина Катерина Миколаївна.

В цьому крилі ми зустріли і студентку факультету журналістики, яка переказала вітання своїй групі

Веселі і кмітливі майбутні журналісти, видавці охоче бажали і факультету, і одне-одному тільки найкращого

Так ми і дійшли до деканату факультету журналістики. Стенди майорять різноманітними фотографіями зустрічей, студрада шумить, напевне виношують нову ідею.

Напросилися на прийом до декана – Манакіна Володимира Миколайовича. У кабінеті було тихо, спокійно, а після щирих побажань наче стало навіть тепліше.

Із другого корпусу крокуємо через площу, де проходять усі масові заходи нашого університету до шостого корпусу. Тут справа пішла гірше. Більшість соромилась, нервувалась, проте від того їх побажання стали більш щирими. Також знайшли навіть таких, хто заспівав свої поздоровлення:

В деканатах нас зустріли привітно. Шовкун Ірина Григорівна, декан факультету менеджменту, залюбки співпрацювала з нами, і під ялинку студентам поклала такі побажання:

На факультеті соціології та управління з нами говорила заступних декана з виховної роботи Ганна Валентинівна Бойко

Студенти і викладачі у 6 і 2 корпусі переказали свої найліпші вітання до Нового року. Хоча найзаповітніші бажання, я думаю, залишилися так і не озвученими.

Від себе ми бажаємо, щоб хоча б половина тих чудових і теплих слів від викладачів, студентів здійснилася .

P.S.: шукайте більше привітань від деканів та студентів ЗНУ у інших блоках «Теплих слів під ялинку».

Маргарита Стоцька