Теплі слова під ялинку: частина І

До Нового року лишаються лічені дні, усі навколо уже метушаться у пошуках подарунків, жінки планують меню до новорічного столу, чоловіки купують ялинки, дітлахи задивляються у вогники електрогірлянд, прикрашаючи вічнозелених красунь, а молодь збирає компанії для святкування Нового року. І  у всьому цьому гаморі починають усе частіше лунати вітання до прийдешніх свят. Саме тому журналісти радіо «Юніверс» вирішили стати вухами та вустами деканів факультетів Запорізького національного університету та студентів і донести їхні привітання через студентське радіо.

Троє журналістів озброїлися диктофонами та попрямували з корпусу у корпус, аби записати ті теплі слова, які викладачі та молодь поклали б одне одному під ялинку. Тож запрошуємо прослухати привітання, які адресовані кожному із тих, хто пов’язаний душею і думкою і Запорізьким національним.

Подвір’я перед першим корпусом ЗНУ ще всіяне пожовклим кленовим листям, зима не поспішає радувати нас снігом. Але усередені корпусу уже панує новорічна атмосфера. Тут до стелі здіймається новорічна ялинка, а у куточку  – альтернатива справжньому снігу: у надутій повітрям кулі обіймаються іграшковий дід мороз, сніговик та ведмедик, а згори їх обсипає сніг.  Але нам ніколи милуватися цією гармонією, адже потрібно поспішати у пошуках привітань до свята. І перший, хто покладе свої теплі слова під ялинку студентам і викладачам – ректор Запорізького національного університету Микола Олександрович Фролов


Поряд із ректоратом на другому поверсі знаходиться деканат фізичного факультету. Звичайно, що ми завіатали і туди. Декан фізичного факультету Андрій Миколайович Андрєєв виявився найбільш невловимою людиною у ЗНУ. Лише на третій день пошуків нам вдалося застати його у кабінеті, а не за поїздками чи справами поза деканатом. Теплі слова Андрія Миколайовича слухайте далі.

Студенти фізичного факультету разом із головою студентської ради із задоволенням приєдналися до марафону привітань і були по-своєму оригінальними

Із другого поверху просторими сходами ми спустилися на перший. Тут на нас чекав декан математичного факультету Сергій Іванович Гоменюк. Він поділився з нами щирими привітаннями до Нового року усім студентам, а особливо випускникам математичного факультету

Тим часом у холі корпусу, якраз біля ялинки почали збиратися студенти математичного факультету. Деякі обличчя пам’ятаємо після конкурсу «Дозвольте відрекомендуватись: перший курс». Але не дивлячись на юний вік, студенти оригінально і впевнено вітають своїх викладачів із прийдешніми новорічними святами:

Залишаємо 1 корпус і повз головну університетську ялинку біля спортивного корпусу прямуємо до найбільш романтичного – рожевого корпусу Запорізького національного. У дзеркалі відображуються вогники ялинки, яку також встановили і тут, вузькими коридорами підіймаємось на другий поверх. Тут знаходиться деканат факультету фізичного виховання. Декан Микола Васильович Маліков на місці і готовий приділити нам кілька хвилин уваги. Його привітання  линуть і до вас, шановні слухачі радіо «Юніверс»

Завершують перший блок теплих слів під ялинку студенти факультету фізичного виховання. Не дивлячись на те, що вони виявились трохи сором’язливими перед диктофоном, голова студентської ради Аліна Джолас змогла заохотити своїх друзів побажати своїм викладачам гарного святкування Нового року.

Ми приєднуємося до усих теплих слів, які прозвучали вище, а також бажаємо, щоб у новому році ваше життя насичували лише позитивні дрібниці, адже саме вони найбільше запам’ятовуються. Одна із дрібничок, яка неодмінно має здійснитися у Новорічну ніч: нехай мандаринки, які ви будете їсти, будуть найсолодшими та абсолютно не матимуть кісточок! Із прийдешнім Новим роком та Різдвом!

P.S.: шукайте більше привітань від деканів та студентів ЗНУ у інших блоках «Теплих слів під ялинку».

Марина Галич