Теплі слова під ялинку: частина ІІІ

img1354655291Напередодні Нового року хочеться здійснення бажань. Коридорами Запорізького національного університету можна зустріти метушливих студентів із заліковками в руках. Одні дуже спокійні, бо не мають хвостів, або їх так багато, що знають – в цьому році закрити вже не встигнуть. А інші сподіваються на чудо, атакуючи двері кафедр.

У кожному корпусі своє життя, кожна спеціальність має свій дух, який її і відрізняє з поміж інших. Біологи, як завжди заклопотані. Вони в роздумах як врятувати світ та людство. Коридори майже пусті, не зважаючи  на передноворічну біганину. Тільки білі халати швидко зникають за дверима аудиторій та лабораторій. Мабуть, майбутніх нобелевських лауреатів випустить наш виш. Новорічний дух вже витає коридорами. Так хол третього корпусу вітає всіх, хто приходить, чепурненькою ялинкою, яка виблискує різнокольоровими кульками та ховає подаруночки у вигляді заліків. Але, що студенти залюбки бажають своїм друзям та викладачам, що декан біологічного факультету ЗНУ Людмила Олександрівна Омельянчик щиро бажає всім студентам у прийдешньому Новому році?


Свої вітання до Нового року через наші диктофони передали і студенти біологічного факультету.

Зовсім по-іншому готується до Нового року п’ятий навчальний корпус: юристів, економістів та істориків. Серйозні та поважні юристи в очікуванні лекцій, семінарів та здач робіт. Обличчя напружені, а очі зосереджені. Треба ж пам’ятати кожну статтю, вибудувати захист, нехай поки не підзахисного, а свій. Головне в цій справі впевненість та рішучість. Захисники закону та творці нових розумних законодавчих актів завжди на варті справедливості. Ось як вони вітають усіх з прийдешніми новорічними святами:

Незважаючи на численні клопоти Тетяна Олександрівна Коломоєць  – декан факультету одразу щиро  привітала колег та студентів.

Економісти  завжди готові до різних змін, як справжні майбутні реформатори системи. Мабуть, так і треба в нашій країні, швидко пристосовуватися до змін і бути готовим самому змінювати. Вони привітні та залюбки бажали всім здійснення бажань у Новому році. З посмішкою на обличчі готувалися до захисту курсових робіт, мабуть винайшли, як стабілізувати гривню. Але по при всі підготовки студенти з посмішкою вітають з Новим роком:

 Декан економічного факультету Алла Василівна Череп  також без вагань дарує святкові привітання:

Історики ж трохи сором’язливі. Вони, саме ті, хто досліджує історію людства і знає таємниці та перебіг великих подій у світі. Скоро хтось закінчить виш і сам творитиме історію, а хтось тільки відкриває ще ненаписані сторінки. Зате новорічні вітання від студентів цього факультету точно увійдуть в історію університету

Щирі слова привітання кладе під ялику студентам декан історичного факультету Володимир Іванович Мільчев. Він бажає цінувати студентські роки, аде вони найкраща частина життя:

Із п’ятого корпусу ми попрямували у найбільш віддалений корпус нашого університету. Студенти, які там навчаються, завжди нагадують викладачам, що їм довго йти між корпусами, перерви не вистачає, тому вони запізнюються. Хто не здогадався, ми пішли у 8 корпус, який зустрів нас повною підготовкою до нового року. За масивними дверима нас вітає великий плакат: З Новим роком! У тьмяному світлі холу студенти  факультету соціальної педагогіки та психології перебирають папірці із завданнями, попивають каву. Просимо привітати зі святами викладачів і теплі слова вже линуть із уст молоді:

Підіймаємося сходами на другий поверх корпусу. З-за закритих дверей аудиторій чутно як хтось співає, доноситься гра на піаніно. У 212 кабінеті світло і привітно. Тут маємо змогу поспілкуватись із деканом СПП Ольгою Вікторівною Пономаренко, яка  привітала студентів усього міста із прийдешніми святами

Але головне для студентів всіх факультетів, викладачів та деканів – це розпочати Новий рік з позитивної ноти та без будь-яких боргів. Університет готовий, Новий рік вже починає виконувати завдання. А ми в свою чергу приєднуємося до всіх привітань і бажаємо їх здійснення у Новому 2015 році.

P.S.: шукайте більше привітань від деканів та студентів ЗНУ у інших блоках «Теплих слів під ялинку».

 Маргарита Галіч