«Tiger King». Рецензія серіалу від Netflix

«Tiger King: Murder, Mayhem and Madness» – це семисерійний кримінально-документальний серіал від Netflix виробництва режисера Еріка Гуд та Ребеки Чалкін. Кіноробота розповідає про життя диких кішок в зоопарках на території США та їх власників. Головним героєм став засновник контактного зоопарку в штаті Оклахома Джо Екзотик. Прем’єра документального серіалу відбулася 20 березня 2020 року, і через десять днів епізоди переглянули більше 34 млн людей, що зробило стрічку найпопулярнішою на онлайн-платформі відеохостингу Netflix.

 

Про що серіал?

«Tiger King» розповідає про особливу любов американців до тигрів, левів, ягуарів, гепардів та інших екзотичних тварин. Хто є їхніми власниками та для чого вони тримають тварин? Головною постаттю у всіх епізодах став Джо Екзотик, якого називають «володарем» та «королем» тигрів, проте деякі люди схильні його вважати навіженим та садистом, через використання ним тварин для самопіару. В серіалі показується звичайне життя Джо, його чоловіків та команди, яка з ним працює. Унікальність проєкту полягає в тому, що з кожним епізодом головний герой розкривається по-різному, тому сформувати його цілісний образ для глядача буде достатньо складно. Більшість часу в серіалі відведено для розкриття конфлікту між Екзотиком та захисницею тварин Карел Баскін із штату Флорида, яка стала головним ворогом для Джо. Саме запекла боротьба між Екзотиком та Баскін за тварин, і намагання Джо її вбити лягли в основу сюжету багатосерійного фільму. Також цікаво, що автори документального серіалу акцентують увагу не лише на головних персонажах, вони за допомогою цих історій показують інших власників диких тварин, розкривають їхню філософію та захоплення кішками. В серіалі розповідається про колишнього наркобарона із Маямі, плейбоя з Лас-Вегасу та прибічника буддійського вчення, який намагається за допомогою тварин втягнути молодих дівчат до свого гарему.

 

 

Для кого серіал буде цікавим?

Відеоробота буде цікава в першу чергу для фанатів документальних та кримінальних фільмів, котрі полюбляють незвичайні історії та хочуть дізнатися більше про роботу зоопарків на території Сполучених Штатів Америки. Також серіал зацікавить любителів тварин, адже він безпосередньо стосується їх життя у неволі та демонструє ставлення власників до них.

Автор: Болотов Дмитро

 

Фото та відео джерела: TheFlow.ru, КИНО-ТЕАТР.РУ, YouTube-канал Netflix.