Тисячі велосипедистів проїхали Запоріжжям (ФОТО)

12 червня у Запоріжжі пройшло свято «Велодень-2016». Цього разу зібрались тисячі велосипедистів.  Учасники фестивалю стартували  маршрутом пл. Запорізька – пл. Свободи – Набережна - каскад фонтанів “Райдуга”

Захід був організований ГО «Критична маса» за підтримки міської ради та міської молодіжної ради. За приблизною оцінкою у велопробігу взяли участь від 5 до 6 тисяч осіб. На відкритті заходу до присутніх звернулися заступник міського голови Анатолій Пустоваров та голова міської молодіжної ради при Запорізькій міській раді Сергій Ільченко, які в цьому році також стали учасниками «Велодня 2016». Також вітальне слово було надане голові ГО «Запорізький велоклуб» Ігорю Фріцу та голові ГО «Запоріжжя велосипедне» Сергію Віннику.

«Дуже приємно, що сьогодні тут зібралося стільки запорожців, любителів велоспорту, прихильників здорового способу життя та активного відпочинку. Сьогоднішнє свято об’єднало тисячі людей. Ми хочемо, щоб в Запоріжжі такі заходи проходили регулярно. Міська влада завжди буде підтримувати такі акції та ініціативи громадськості», — зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Учасників очікувала велика кількість різноманітних розваг. Були конкурси з призами, флеш-моби, змагання, пробіг на велосипеді через перешкоди. Любителі «велосипедного екстриму»  робили різні трюки на велосипедах біля сходин каскаду. Організатори фестивалю  створили окремо велогонки для дітей, де  призи очікували не тільки переможців, але й усіх учасників .

У фестивалі взяли участь мешканці Запоріжжя різного віку, усіх їх об’єднало одне – любов до спорту. «Ми велосипедне місто. Я впевнений, що при спільній роботі, як зараз, якщо ми всі об’єднаємось, то станемо велосипедною столицею України. Як тільки почнеться розвиватися велосипедна структура, кількість велосипедистів в місті зросте», — розповів голова міської молодіжної ради при Запорізькій міській раді Сергій Ільченко.

Автори: Милана Кириченко,

Валерія Константинова