ТОП–10 подарунків на Новий рік та Різдво

«Готов рукавички восени, а новорічні подарунки на початку грудня», - кажу я собі завжди і ніколи не прогадую. Насправді, обожнюю радувати своїх рідних та близьких несподіваними презентами у найзвичайніші дні, але до таких важливих дат, як Новий рік – варто підходити серйозно. І, звичайно, прагматично та креативно одночасно

static1.squarespace.com

Вже менше, ніж за місяць ми вступимо у новий, 2018 рік, рік Жовтої Земляної Собаки. Якщо вже рік когось, то цю тваринку треба «задобрити» тематичним подарунком або ж відповідним кольором упаковки. Основна палітра стихії — жовто-коричнева: від золотистого відтінку до кольору хакі.

Зрозуміло, сам подарунок (предмет, річ) може бути зовсім іншого відтінку, наприклад, зелений. Але, щоб він перегукувався зі стихією землі, для нього слід вибрати пакувальний матеріал відповідного кольору. Це може бути подарункова коробка з пишним бантом, гофрований папір зі стрічкою або красивий пакет.

Ну, з упаковкою розібрались. Перейдемо до подарунків?

1. Непроливна термочашка

термокружки

«Термо» — бо зима на дворі. «Непроливна» — бо кріп на тіло – то страшне. Термочашка стане в нагоді скрізь: і в дорозі, і на навчанні або роботі, і, коли ваш товариш полюбляє пити каву вранці на морозному балконі або гуляти по засніжених холодних вулицях. Через те вона і перша у моєму списку, бо крута. Сама таку не маю, але у планах натякнути близьким на такий подаруночок під ялинку. Бажано відразу з латте. 🙂

2. Ароматизовані (або як хочете) свічки

свічки

Свічки – запорука затишку в домі. Особливо в такий казковий зимовий вечір. Чи не приємно пити шампанське (дитяче, якщо неповнолітні) у новорічну ніч в кімнаті біля світла свічки? А якщо ще й із запахом кориці або хвої, коріандру, мандарину… Чи не щастя?

3. Пледик

пледик

Яка зима без пледів? Коли ти закутуєшся в щось тепле, читаєш книжку або дивишся «Один вдома», поїдаючи мандаринки та цукерки. А ще й згадуєш людину, яка тобі цього пледа подарувала і думаєш собі: «Оце ще вигадав: на відстані обіймами зігрівати».

4. Ялинкові іграшки

іграшки

Ялинка, зазвичай, головний новорічний гість. Звичайно, зелена вона гарна. Але на свято варто й нарядитись. Допоможіть своєму другу у цьому: подаруйте незвичайні ялинкові іграшки. Такі, які будуть відрізнятися від інших і нагадувати про вас. Лише подумайте: кожного року прикрашаючи ялинку – близька людина буде згадувати вас і вашу любов. Залишайте себе навіть у таких дрібничках.

5. Пухові капці

капці

Так! Пуховим капцям бути! Обов’язково з новорічною тематикою. Такі тепленькі, пухкенькі, затишні. Прокинувся – і почовгав в них чай заварювати або каву робити. Або під «Джингл белз» у капцях танцювати.. Та все що завгодно можна робити у капцях. Я б особисто все життя у капцях провела, не знаю вже, як ви.

6. Щоденник-планер

щоденник

Чому саме на це свято? Чи не нудно? Ні, не нудно і дуже в тему. Нещодавно бігала по магазинах і, як це на мене схоже, зупинилась біля канцтоварів. Такі планери чудові знайшла.. Такі, знаєте, що справи на весь рік розписують, потім на місяць, тиждень, день… Якщо є у вашому близькому колі люди ті, що або зайняті постійно або ж ті, що праці ладу не дають – хапайте і на касу! Або ж в Інтернеті замовте. Чому дарувати самн на Новий рік – в тему? Бо рік новий, життя як зазвичай говорять – з чистого аркуша, плани та погляди — нові. Гадаю, що доречно. А там вже — вам вирішувати.

7. Светрик

светрик

Ну то ж,  яка зима і без светриків? Не буває так у нас, з холодними зимами. Светрик – взагалі річ універсальна. І тепло, і затишно, і фотки класні в соцмережі будуть. Ну а що? Чому б і ні. Та вже ж, як дарувати під ялинку – то тільки новорічні. Сніжинки, олені, сніговики.. Але з оленями хлопцям не даріть. Особливо ревнивим. Хто знає, що подумають…

8. Світильник

світильники

Ще один спосіб створення зорового затишку. На заміну свічкам. Раптом, ви мене випередили і вже минулого року дарували. А такі новорічні світильники всім сподобаються. Особливо дівчаткам. Любимо ж, у своїй більшості, щось таке прикольне-непотрібне.

9. Симпатичний чохол або панель для телефону

чохли

Креативно і прикольно, на мій погляд. Ялинку вдягли, себе вдягли, стіл накрили. А телефон що? Завжди з нами і не принарядити? Не можна так. Подаруйте другу новорічний чохлик. Підніміть настрій гаджету.  Ну, і товаришу теж.

10. Балахон Джедая

балахон джедая

Дивно? Мені теж. Але так прикольно і весело, що не могла не написати. На той випадок, коли пледів багато, а светриків — ще більше. Незвичний подарунок, і не у всіх такий є. Щось на кшталт пледу і халату водночас. Замислилась і зрозуміла, що хочу собі теж такий. Пішла натякати.

Євгенія КЛЮЄВА