Топ-3 спікерів, які допоможуть тобі зі стартом

Привіт студент! Не важливо,скільки тобі років, але ти мрієш про цікаве і успішне життя. Розумію тебе на 100%, але тільки мрією і бажанням далеко не зайдеш. Тому лови ТОП-3 спікерів які допоможуть тобі зі стартом.

Поїхали. Гарна дикція, чіткість і т.д, це все добре. Можна подивитися кілька вправ в інтернеті, потренуватися і всё буде “окей”. Але говорити так щоб тебе чули, будувати структуру промови, керувати своїми жестами і читати людей з пів-слова — це мистецтво. З цим тобі може допомогти Ілона Наникіна. Вона спеціаліст у напрямках красномовства,переговорів, креативного мислення,акторської майстерності, та фізіогноміки.

спік2

Вітаю вас на станції — особистісний ріст + лідерство. Є такий жарт, що якщо бути розумним, отпримати “правильну вищу освіту” і потрапити на роботу у гарне місце на тебе чекає успіх. Не дуже смішно, проте реально. Бракує тут: відповідальності, самовдосконалення і мислення. з цим тобі допоможе Одед Кравтчік — профессор з університету, який конссультує NBA, розвідку, будує компанії у 5 країнах світу і є мільярдером.

спік3

Фінішна пряма або адекватна людина, яка розуміє цінність часу. Берегти чужий і максимально розумно планувати свій — це і є формула успіху. Порада перша — поки ти філониш за переглядом серіальчику, хтось вже побудував бізнес у 21. Порада друга — будь завтра краще ніж сьогодні. Щоб це сталося, почни з найцікавішего — свого життя. Розклади всё по поличках: час, потреби і можливості. Допоможе тобі у цьому книга Глеба Архангельського “ Тайм-менеджмент”. В інтернет просторі можливо знайти безкоштовний варіант.