Топ-5 кліпів, які змусять вас посміхатись і відриватись

За вікном - зима, пора чудес та мандариново-ялинкової феєрії, хоча для мене цей відрізок часу назавжди, напевно, залишиться меланхолійним та спокійним. Але,одночасно із тим, святковим!

bestin.ua

У вас ще не закінчилися запаси мандаринів, цукерок та гарного настрою? Якщо закінчилися, то зробити день бадьорішим вам допоможуть українські виконавці.

«До чого тут українські виконавці?» — запитаєте ви. Все просто. Як казав герой детективів Артура Конан Дойля Шерлок Холмс: «Елементарно, Ватсон!». Все ще не здогадались? А справа в тому, що, як повідомлялось в газеті «Труд», «танці та спів не тільки корисні для вашого здоров’я та фізичної форми, а ще й здатні підвищити настрій і самооцінку». Тож я підготувала для вас Топ-5 найяскравіших кліпів від представників української естради.

І відкриває наш рейтинг MONATIK і його композиція «Кружит». Відео заслуговує на місце в цьому списку не стільки яскравістю, скільки хореографією та змогою відірвати будь-кого від гаджетів та змусити підспівувати та танцювати. Тож присуджуємо цьому кліпу 5 місце і дивимось скоріше.

На четвертому місці опинився кліп Open Kids ft. Quest Pistols Show «Круче всех». Це відео теж зачаровує своєю невимушеністю, масовістю та драйвом. А купа кольорів навколо легко змусить вас посміхнутись. Отже, досить сидіти на місці — вмикай кліп та повторюй рухи!

Відкривати трійку лідерів випала честь пісні, яку всі точно знають,  ледь не напам’ять! Це — «Имя 505» у виконанні гурту «Время и стекло». Темп, ритм, мотив та слова (що надовго застрягнуть в вашій голові) не дозволили мені оминути цю композицію і не включити її в Топ-5. Ладна побитися об заклад, що після першого ж перегляду кліпу, ви будете набридати усім словами «Имя любимое мое, твое именно имя любимое…» Настрій точно стане кращим і ви відволічетесь від проблем буденщини! Адже, переглядаючи це відео, іноді важко зрозуміти що взагалі коїться в кадрі. Готові перевірити? Тоді скоріше вмикайте!

До речі, ще раз про незрозумілі дійства в кадрі. За яскравість, дивакуватість і набридливий мотив (так, я думаю, ви вже зрозуміли, що я люблю таке) на другому почесному місці опиняється пісня «Опа опа» від запальних хлопців з гурту «Агонь». Тут мало слів — мені їх, принаймні, забракло після першого перегляду. Проте окремий плюс за дивакувату Царівну Жабу та невигадливу анімацію. Гайда дивитись та відриватись.

І ось цей хвилюючий момент. Перше місце. Варіантів було багато і обрати той самий, най-най кліп, було важко. А тому — не судіть суворо. Очолює наш рейтинг відео на композицію українського англомовного гурту «The Hardkiss». Здогадались? Це пісня «Make up». Я віддала їй місце на п’єдесталі за неймовірну енергію, яку вдається відчути навіть через екран. А також —  за вдалі ракурси і гарні образи, які точно порадують око. І, звісно ж, за справжній вибух кольорів.

На цьому все, проте хотілося би наголосити на тому, що цей рейтинг є абсолютно суб’єктивним, а я лиш хотіла підняти вам настрій музичними кліпами вітчизняних артистів. Тож — вперед, на зустріч новим пригодам, новим враженням. Гайда зі мною у справжній відрив!

Автор: Аліна КИРБИІК