У центральному парку Запоріжжя відсвяткували 20-річчя Конституції України

28 червня у парку Дубовий Гай відбулося одне з головних подій літа  - святкування Дня Конституції України, якій в цьому році виповнилось вже 20 років

Городян очікувала насичена програма від організаторів, яка розпочалася дитячою частиною святкування  з конкурсами та вікторинами. Компанія «Будинок канцелярії» провела безкоштовний творчій майстер-клас, патріотичний і «зоряний» боді-арт та конкурс малюнків патріотичної тематики. Маленькі художники-переможці отримали чимало призів, головним з котрих став рюкзак від партнерів свята.

Аниматор 3

Протягом свята гості брали участь у молодіжних квестах, різноманітних конкурсах та розважальних майданчиках для всієї сім’ї. Організаторами цієї частини програми стали анти кафе «Дирижабль» та агенція «отВинта». Тим часом, розважальний центр «Ігробум» з командою аніматорів провели з малюками різні цікаві ігри та змагання.

Антикафе (2)

Аниматор

Наступним став творчий виступ від БК «Заводський», якому трохи завадила негода: така бажана прохолода, що прийшла на свято перетворилася на хмарне дощове небо. Та це не завадило продовжити свій виступ колективу — навіть без апаратури вони завершили свою програму.

На жаль, після неочікуваної зміни погоди люди стали розходитися, але  о 20:00 всю апаратуру підключили і все ж таки відбувся довгоочікуваний концерт та дискотека за участю зіркового гостя з телепроекту «Голос Країни» Вілена Кільченка.

Автор: Олександр НЕМЧЕНКО