У центрі «Мазаль Тов» відбулася зустріч з послом Ізраїлю

Минулої неділі, 18 лютого у єврейському громадському центрі «Мазаль Тов» відбулася унікальна зустріч з представниками Ізраїльського культурного центру

Усі охочі взяти участь в академічних програмах або репатріюватися в Ізраїль, зустрілися, щоб узгодити свої очікування і отримати інформацію, яка їм знадобиться.

Розпочав зустріч Другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні, директор Ізраїльського культурного центру в м. Дніпро В’ячеслав Смоткін, який люб’язно відповів на всі виниклі питання гостей. Також ми запитали у нього, як сьогоднішня зустріч корисна для молоді “Ми давно дуже не були в місті Запоріжжя, я бачу що молодь має інтерес до програм Ізраїльського культурного центру, думаю що такі зустрічі корисні, і сподіваюся що ми частіше будемо відвідувати Запоріжжя” — сказав В’ячеслав

У другій частині зустрічі координатор діяльності Ізраїльського культурного центру в Дніпровському регіоні Максим Касьянов розповів про довгострокові програми, які пропонують навчання в ізраїльських вузах, а також академічних і професійних курсах для єврейської молоді з країн діаспори. Також Рафаель Стремінський, кординатор Ізраїльсого культурного центру у Запоріжжя, розповів, у чому унікальність цієї зустрічі “Сьогоднішній захід був призначений для різної цільової аудиторії, не тільки для студентів а й для маленьких дітей і їх батьків, які так чи інакше збираються пов’язати своє життя з Ізраїлем. Так само сьогодні була унікальна можливість поговорити з консулом. Даний захід допоможе тим хто вже прийняв рішення про поїздку і тим хто тільки дкмає про це. Як на мене, все пройшло дуже добре, люди задають питання, цікавляться. це найголовніше”- сказав Рафаель.

Програми MACA дають можливість молоді вчитися, стажуватися і знайомитися з Ізраїлем протягом одного або двох академічних семестрів. Це унікальний шанс розширити свій кругозір, отримати нові знання у своїй професійній області, ознайомитися з принципами роботи ізраїльських компаній і, звичайно ж, дізнатися Ізраїль ближче.

 

Катерина Шпор