У Дубовому Гаю пройшов п’ятий щорічний Фестиваль фарб

27 травня у запорізькому парку «Дубовий Гай» пройшов Фестиваль фарб. Цього року "різнокольоровий захід" відзначив свій перший невеличкий ювілей у Запоріжжі - проводиться він у нашому місті вже вп'яте

Відкриття Фестивалю фарб відбулося о 15.00. Серед учасників переважала молодь, на яку чекала насичена музично-розважальна програма. Запорожці насолоджувалися живою музикою, денс-марафонами, флешмобами, і, звичайно ж, самим запуском фарб.

Основним атрибутом і невід’ємною частиною розважального шоу були фарби «Гулал», які можна було придбати в Дубовці. Ціна відносно невелика: 30 грн за 50 грамів і 11 кольорів на вибір покупця. За допомогою цієї фарби відбувалися не тільки «кольорові битви», а й танцювальний флешмоб і «хвильовий» запуск.

«У буденному житті мало яскравих подій. Цей фестиваль є можливістю познайомитися з новими людьми, відчути нові емоції, просто насолодитися яскравим, кольоровим днем, яких не вистачає в сірій буденності»,-ділиться враженнями учасниця заходу Дарина Дудченко.

Розважатися наповну запорожці вміють, а ось прибирати за собою, на жаль, ще не навчилися. Сподіваємося, що шостий Фестиваль залишить у Дубовці менше сміття та ще більше позитивних вражень.

ф1 ф2

Влада ЦУРКАН