У Гамбурзі пройшла демонстрація на підтримку України

Сотні людей закликали владу Німеччини звернути увагу на події в Україні та посилити санкції проти Російської Федерації.

9 квітня на центральній площі Гамбурга, перед ратушою, пройшла демонстрація на підтримку України. О 14:30 простір був заповнений сотнями людей.

7
Основною ідеєю було привернути увагу влади Німеччини до геноциду у містах Буча, Гостомель, а також закликати до введення ембарго проти Росії.

Відомо, що на сьогодні 80% населення ФРН (Федеративній Республіці Німеччина) переймаються через погіршення загальної економіки країни, а 76% через проблеми з постачанням газу та електроенергії на фоні війни в Україні.

«Ембарго так!», «Санкції мають бути зняті лише після того, як Росія зізнається і покається у війні, що вона розгорнула, повну крові та руйнувань. На жаль, люди вважають, що це війна лише Путіна. Однак російські солдати мають традицію – «дідівщину»: психологічне та фізичне насилля, спалення та зґвалтування. Це не лише Путін», — люди висловили інакшу думку під час заходу.

Площею лунали українські гасла, гімн, пісні. А також сирена, після якої десятки людей зі зв’язаними руками лягли на землю, інсценуючи геноцид у Бучі та інших містах України.

9

Окрім українців, свою підтримку виказали й інші нації: німці, росіяни, білоруси:

«Ми солідарні з українцями. Це наша громадянська позиція – ми її так виражаємо. Хочемо, щоб Україна як можна швидше перемогла та було як можна менше людських жертв», — каже Анна про свою участь у демонстрації.

Анна – громадянка Білорусі, що проживає в Німеччині лише 3 місяці, але разом із знайомими вже побувала на декількох демонстраціях Гамбургу. За словами дівчини, сенс у таких заходах є: «Знаходячись тут, я бачу, що якщо люди приходять та кажуть про важливе – влада прислуховується. Можливо вони не роблять усе, про що їх просять, однак після однієї з демонстрацій уряд буквально через два дні виділив зброю Україні. Тож це працює, тому треба приходити!»

8

Додамо, що 20 березня пройшли акції солідарності у найбільших містах Німеччини. У Берліні був організований «наймасштабніший в Європі музикальний мітинг» проти війни, на якому виступила з промовою дружина мера Києва Наталя Кличко.

Менчикова Єлизавета