У Києві розпочинається книжковий фестиваль «Медвін»

У Києві 24 березня відкривається 11-й міжнародний книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ», який триватиме три дні поспіль

nashkiev.ua

Сьогодні, у день відкриття ярмарку, заплановано понад тридцяти різноманітніх заходів: окрім офіційної церемонії, відбудеться зустріч з братами Капрановими, презентація поетичних збірок Юрія Кириченка, автограф-сесія Сергія Батуріна, Андрія Кокотюхи та Андрія Гарасима, презентація нової збірки сучасних байок Тамари Романчук.

Наступного дня, 25 березня, гості ярмарку зможуть відвідати майстер-класи для дітей, літературні посиденьки від молодіжного київського журналу «Стіна», презентацію новинок видавництв «Криниця» та «Пенмен», а також взяти участь у автограф-сесії Сергія Ухачевського та Ірен Роздобудько. Цього ж дня у програмі запланована презентація роману Грігола Робакідзе.

Фінальній день «Медвіну» (26 березня) відзначиться презентацією проекту «Величні СТІНИ», благодійною лотереєю з метою збору коштів на лікування співробітниці Інституту літератури ім. Шевченка Олени Дубініної та презентацією поетичних книг Юрія Кириченка. Також на 26 березня запланована автограф-сесія з Ігорем Дубінським, перекладачем з японської, португальської та англійської мов.

2017-03-23_medvin

Руслана ХУДАЙКУЛОВА