У німецькому соборі Св. Власія пролунав гімн Січових стрільців

31 травня в німецькому місті Браушвейг відбувся перформанс, за участю українських дітей, які вимушено покинули свій дім через повномасштабне вторгнення Росії. В соборі Св. Власія діти з різних міст країни заспівали гімн Українських січових стрільців "Ой, у лузі червона калина".

Диригенткою хору була Олена Петрикова. «Сьогодні ми були учасниками благодійного виступу заради України. Мета наша — донести біду українського народу до європейців», — зазначила диригентка. Побачити виступ зібрався повний зал людей.

Сама Олена є директоркою дитячого хору «Color music» у Дніпрі. Цей хор відомий своїми каверами на пісні світових виконавців. Найпопулярніший кавер на композицію The Chainsmokers & Coldplay — Something Just Like This набрав вже понад 74 мільйони переглядів.

В Брауншвейзі Олена Петрикова разом з диригенткою школи соборного співу (Domsingschule) Елькою Ліндеманн організували благодійні заняття співом для українських дітей віком від 5 до 11 років. «Ми хочемо об’єднати дітей у важкий час. Бо психологічний стан дітей дуже важливий. І наші уроки спрямовані саме на підтримку дітей та подолання психологічних розладів, що спричинені негативними емоціями війни», — каже Олена. Перший виступ хору відбувся вже 22 травня і набрав популярність на YouTube.

Христина Сафонова