У парку «Дубовий гай» відбувся фестиваль Springfest — 2019

Протягом трьох днів у парку «Дубовий гай» проходив масштабний фестиваль «Springfest – 2019». Кожен із трьох днів був присвячений певній тематиці.

29 квітня організатори підготували «Family day», де містяни разом зі своїми дітьми брали участь у сімейних конкурсах та заходах. З дітлахами волонтери грали у розвиваючи ігри, проводили квести та розмальовували обличчя хною й фарбами. Проводили безліч майстер-класів, один з яких був від переможниці дитячого мастер-шефу Марини Литвиненко, де кожен міг взяти участь. Також у програмі було заплановано кілька конкурсів, наприклад дитячого малюнку, кібер-спорту або шах та шашок.

фото.2

30 квітня можна було насолодитися музикою відомих запорізьких груп з яскравою шоу-програмою, таких як Maddox, Defiant, Baburwood та ін. Цей день мав назву «Culture day», тож поки батьки слухали пісні, дітей розважали ведучі, котрі проводили ігри, однією з яких була «Знайди річ», команда котра виграла отримувала призи, а котра програла – білети на футбол, тож ніхто не залишився без подарунка. 

1 травня день фестивалю назвали — «Breakaway day», де на сцені виступили команди Запорізької Ліги сміху, вокальний колектив «Арт Стайл», а для містян підготували фестиваль фарб «Holi fest».

Валерія Лєньова