У Запоріжжі пройшов фестиваль сім’ї

5 червня, у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» відбувся загально-міськиий «Фестиваль сім’ї». Цьогорічною тематикою заходу стали «Олімпійські ігри».

Перед фестивалем відбувся парад під акомпанементом симфонічного оркестру, в якому взяли участь волонтери, запорізькі сім’ї та представники місцевої влади.

«Фестиваль сім’ї» урочисто відкрили уповноважений Президента України за права дітей Микола Кулеба, генеральний консул Німеччини в Україні Вольгант Мессінгер .

«Мені дуже приємно, що на цьому святі тисячі людей об’єдналися навколо сімейних цінностей. Саме цього не вистачає сьогодні Україні», – зазначив Микола Кулеба.

Протягом дня для гостей працювали майже двісті активностей: творчі майстер-класи, спортивні змагання, настільні ігри, пісні, танці, конкурси, частування і т.д.

Поліція, швидка допомога і рятувальники облаштували професійне містечко, де демонстрували відвідувачам свої можливості і проводили тренінги.

Також в рамках фестивалю було підведено результат загальноміського шкільного конкурсу малюнків, а завершенням став фінальний концерт міського талант-шоу “Школа, ми шукаємо таланти”.

Катерина Шпор

 https://www.youtube.com/watch?v=XcLqIEJ6vfk

https://soundcloud.com/katerina-shpor/festeval