У Запоріжжі провели виставку туристичних послуг та товарів

У Запоріжжі відбулася спеціалізована виставка туристичних послуг та товарів "Ярмарок подорожей 2017"

Захід був організований Запорізькою торгово-промисловою палатою, Запорізькою облдержадміністрацією та Асоціацією індустрії гостинності України.  “В першу чергу виставка організована для того, щоб презентувати туристичні послуги, які надаються жителям нашого міста. Презентувати все те, що пов’язано з внутрішнім, виїзним та зеленим туризмом, а також з активним відпочинком.  Ми хочемо, щоб запоріжці дізнались більше про те, як можна провести вільний час та відпочити”, — зазначила менеджер виставки “Ярмарок подорожей 2017” Маргарита Попова.

2

Спеціалізована виставка туристичних послуг та товарів проходила 21-23 квітня у запорізькому виставковому комплексі “Козак-палац”. У перший день відбулася конференція “Стан розвитку зеленого туризму і шляхи його розвитку”, круглий стіл “Запоріжжя туристичне”, семінари на тему  туристичного бізнесу. Наступного дня відвідувачи ярмарки мали змогу познайомитись із найстарішою вузькоколійкою України та унікальним візит-центром, побувати на майстер-класі “Англійська для подорожей”, відвідати віртуальну екскурсію Запоріжжям із фотографіями Сергія Лаврова та отримати лайфхаки від запорізьких мандрівників. В останній день виставки розігрували подарунки для гостей заходу.

Автор проектів “Я люблю Запоріжжя” та “Сувеніри майбутньго” Віктор Бабенко зазначив, що ця ярмарка є центральною подією для Запоріжжя у сфері розвитку туризму та спілкування між собою людей, об’єднаних відповідним бажанням та можливостями. Своєю думкою поділився і керівник громадської організації «Асоціація агротуризму Запорізького краю» Борис Ігнатко: “На цій виставці ми представлаємо садибу сільського туризму. Зелений туризм — це дуже перспективний напрям розвитку селищних територій, таким чином можна залучити більше грошей у кожен двір”.

4 1

Вероніка КОСА