У Запоріжжі розпочався дводенний вернісаж «Мистецька хвиля» (ФОТО, ВІДЕО)

22 вересня у Запоріжжі на площі Маяковського стартував 2-денний фестиваль-вернісаж "Мистецька хвиля"

«Мистецька хвиля», організована Запорізьким об’єднанням художників «Колорит», поєднала в собі цілу низку заходів: виставку, ярмарок, концерт і цілий комплекс майстер-класів.  Відкриття заходу відбулося 22 вересня о 12:00. Після вітальних слів організаторів на імпровізованій сцені виступили творчі колективи міста, музиканти та учасники вернісажу.

Чимало майстрів презентували на стендах свої роботи: картини, фотографії, прикраси, композиції з різьбленням по дереву, керамічні фігурки. Протягом дня на площі Маяковського тривали художні майстер-класи для дітей і для дорослих з різних технік: можна було спробувати малювати олією, аквареллю, пастеллю та навіть кавою.

Окрім художньої майстерності на «Мистецькій  хвилі» є можливість випробувати себе і в інших ремеслах: ліпленні з тіста, орігамі, скрапбукінгу, аквагримі, міхенді, валянні, виготовленні флористичних композицій. Також гості вернісажу можуть взяти участь у так званій відкритій театральній  репетиції:  «приміряти» те чи інше амплуа та відчути себе справжнім артистом.

Програма другого дня фестивалю-вернісажу «Мистецька хвиля» розпочнеться завтра, 23 вересня, о 10:00.

Олександра ЛОЗОВ’ЮК